Bize Ulaşın

Öneri, istek, şikayet ve görüşleriniz için aşağıda belirtilen mail adresini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mesajınız En Kısa Süre İçerisinde Cevaplanacaktır.

İletişim Adresi: bestdiziizle{at}gmail.com

Hukuki Açıklama

Bestdiziizle.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde belirtilen yer sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içeriği bu kanunun 8. ve 9.maddelerine göre haberdar edilmesi halinde yayından çıkarmakla yükümlüdür. Bu nedenle, sitemizde telif hakkı ihlali olduğunu düşünen hak sahipleri ilgili içeriği, bestdiziizl[at]gmail.com mail adresini kullanarak bize bildirebilir. Bildirilen şikayet ve talepleriniz bize ulaştıktan sonra incelenir yerinde görüldüğü taktirde sitemizden kaldırılır.

KONUYLA İLGİLİ OLAN YASA:  MADDE 5-

(1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Yasal olarak yapılan bütün şikayetler hukuka uygun olarak bestdiziizle.com adresinden kaldırılır.